zdrowe włosy i paznokcie

Sprawdzony sposób na mocne włosy i paznokcie.

Czytając ten wpis zapewne już wiesz, że dobre szampony i odżywki do włosów czy paznokci nie wystarczą.

Twój organizm najpierw musi zadbać o wszystkie narządy wewnętrzne, by podtrzymać funkcje życiowe, więc jeśli czegoś brakuje to „oszczędza” na skórze, włosach i paznokciach. Czy twoje paznokcie są kruche bądź miękkie jak papier? Czy włosy wypadają garściami lub brakuje im blasku?

To objaw, że czegoś brakuje w twoim organizmie, twoja dieta jest uboga w pewne minerały i witaminy. Najczęściej chodzi tu o brak cynku, żelaza, selenu lub witamin z grupy B.

Moja przygoda z produktem na włosy i paznokcie zaczęła się od mojej mamy. Choć regularnie suplementowała się zestawem witamin i minerałów, a także dbała o dietę ( na miarę swoich możliwości oczywiście) paznokcie wyginały się jej na wszystkie strony. Stosowała wiele odżywek i efekt był marny. Widocznie czegoś jej brakowało, potrzebowała niektórych witamin i minerałów w większej ilości – i tu pytanie: jakich? Do dziś nie wiem dokładnie, czy był to jeden szczególny, czy wiele ale na pewno znajdowały się one w Wellness Nutricomplex. Po prostu produkt ten ma ich odpowiednią dawkę i są dobrej jakości, dobrze wchłanialne. To trzy miesięczna kuracja, której efekty można było obserwować gołym okiem. Po prostu odrastał gruby silny paznokieć i utworzyła się linia oddzielająca miękką część od twardej. Po prostu SZOK!

suplementy na paznokcie
efekt suplementów na paznokcie

Oczywiście mnóstwo osób z naszego otoczenia zaczęło stosować ten kompleks i nie znam osoby, której nie poprawiły się włosy lub paznokcie, dlatego szczerze mogę go polecić – TO DZIAŁA.

Co ciekawe nawet u osoby z łuszczycą paznokci czerwone i żółte plamy praktycznie zniknęły, choć wątpiliśmy, że ten suplement może pomóc na taką chorobę, Niestety nie znam więcej przypadków, żeby potwierdzić na 100%, ale jeśli ktoś z czytających ten wpis spróbuje i cierpi na taką chorobę będę wdzięczna, jeśli się podzieli ze mną rezultatem :).

Zatem co znajduje się w składzie Kompleksu odżywczego do włosów i paznokci Wellness by Oriflame? Oto podstawowe składniki :

  • L-lizyna oraz L-cysteina – cegiełki keratyny – budulca włosów i paznokci.
  • Cynk i Selen – niezbędnie minerały do utrzymania zdrowej kondycji włosów i paznokci,
  • Żelazo – przenosi tlen do korzeni włosów co pomaga zachować ich zdrowie i wspomaga wzrost (furman żelaza – najlepsza postać).
  • Ekstrakt z jabłek – źródło procyjanidyny B2 – odgrywającej ważną rolę w cyklu życia włosów.
  • Witamina C – antyoksydant, poprawia wchłanianie żelaza,

Jeśli twoje włosy i paznokcie właśnie tego potrzebują znajdziesz te produkty w sklepie online . Możesz tam skorzystać z 20% zniżki w Oripolska (kod produktu 29706),

~Ewelina

oriflame na włosy i paznokcie
kompleks na włosy i paznokcie, zobacz w aktualnym katalogu

dowiedz się więcej…

Jakie antyoksydanty wybrać?

Nutrikosmetyki czym są i jak działają?

Dobry suplement na kości?

Zobacz aktualny katalog.

 

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych