nutrikosmetyki

Nutrikosmetyki czym są i jak działają?

Każdego dnia rano wstajesz i patrzysz w lustro z poczuciem bezsilności. Znowu widzisz te wszystkie niedoskonałości na swojej twarzy i zastanawiasz się co jeszcze mogłabyś zrobić. Przecież wykupiłaś już pół drogerii kremów i w sumie to można je wszystkie wrzucić do kosza na śmieci. Jedyne co pozostaje to zamaskować to wszystko dobrze kryjącym podkładem i tyle… Tak robi wiele osób, ale tak wcale nie musi być!

Wszystkie te oznaki na Twojej twarzy to wyraźny sygnał, który wysyła Ci Twoje ciało. Chce Ci „powiedzieć”, że czegoś mu brakuje. Odpowiedzią na potrzeby Twojego organizmu są właśnie idealnie dobrane NUTRIKOSMETYKI. Są one tak skuteczne, że w USA i Japonii biją rekordy popularności.

Skąd ta nazwa?

Nutrition (j. ang) oznacza odżywianie, stąd nazwa nutrikosmetyki, czyli kosmetyki odżywiające naszą skórę od wewnątrz. Mogą one mieć postać koktajli, albo kapsułek, które są bardzo bogate w składniki odżywcze i które spożywamy najlepiej w trakcie jedzenia.

Pamiętaj, że skóra jest fotografią Twojego organizmu i ona pokazuje Ci, czy w środku dzieje się coś dobrego, czy coś złego. Jeżeli chcesz starzeć się w sposób kontrolowany to potrzebujesz pielęgnować swoją skórę zarówno od wewnątrz jak i na zewnątrz, czyli w sposób holistyczny.

Nasz organizm to taka bardzo mądra fabryka, która wypracowała sobie system, żeby sygnalizować nam, że w środku dzieje się coś złego. My często, kiedy pojawiają się na naszej skórze jakieś zmiany szukamy maści, albo kremów, które od razu leczą nam te objawy, tymczasem przyczyna może tkwić o wiele głębiej.

Oto kilka przykładów:

 • Czujesz, że Twoja skóra jest gruba i masz głębokie bruzdy przynosowe, może to świadczyć o niedoborze witaminy A.
 • Masz cerę delikatną, naczyńkową ze skłonnością do rumienia, sprawdź czy nie masz niedoboru witaminy C albo D.
 • Czujesz, że Twoja skóra starzeje się w zastraszającym tempie. Przyczyną tego może być niedobór witaminy E.
 • Masz wrażenie, że twoja twarz „opada„, to pamiętaj, że na twarzy masz aż 70 mięśni, które też potrzebują dobrego odżywienia, żeby dobrze wyglądały i tutaj kluczową rolę pełni magnez.
 • Włosy, jeżeli wypadają to może to świadczyć o niedoborze żelaza.
 • Twoje włosy szybko siwieją? Możesz mieć niedobory kwasu foliowego.
 • Masz suchą skórę to z kolei może być sygnał niedoboru jodu.

Pamiętajmy o tym, że my kobiety potrzebujemy zwiększonej dawki żelaza ze względu na naszą cykliczną utratę krwi oraz kwasu foliowego w momencie kiedy możemy zajść w ciążę. Z kolei mężczyźni potrzebują większej dawki magnezu, dlatego, że mają większą masę mięśniową oraz cynku, który wpływa na prokreację.

Wracając do naszej fabryki:

 • Czujesz, że Twoja skóra jest cały czas sucha i mimo nawilżania to się nie zmienia. Dodatkowo nieestetycznie się świeci, czego przyczyną jest nadmiar serum to mogą to być sygnały niedoborów kwasów OMEGA 3.
 • Masz problem z tym, że Twoja skóra straciła elastyczność i zaczynają się na niej pojawiać niepokojące zmiany to może być skutek tego, że nie stosujesz dobrej jakości antyoksydantów i pamiętaj też o tym, żeby dobrze odżywiać swoją skórę.

Podstawowym składnikiem budulcowym naszych komórek jest białko dobrej jakości, najlepiej z kilku źródeł. To są tak zwane makroskładniki, ale potrzebujemy również mikroskładników takich jak: minerały, mikroelementy, kwasy omega 3 oraz antyoksydany.

Na południu Szwecji znajduje się Instytut Igelosa, gdzie naukowcy i lekarze opracowują nutrikosmetyki dla ORIFLAME. Mają one miliony wielbicieli na całym świecie, ponieważ są wyjątkowo skuteczne!

Podstawowy zestaw to Zestaw Life+ Zdrowie. W jego skład wchodzi:

 • koktajl białkowo-błonnikowy z 3 źródeł białka (groszek, serwatka i jajko) i błonnika
 • saszetki z dzienną porcją nutrikosmetyków (2x omega 3, idealnie dopasowany kompleks witamin i minerałów oraz astaksantyna) – męskie lub damskie
wellnesspack ORIFLAME
witaminy ORIFLAME, wellnesspack ORIFLAME

Na tym nie kończy się lista nutrikosmetyków ORIFLAME. Wśród nich są jeszcze:

 • astaksantyna
 • napój beauty Aqua Glow
 • wapń pochodzenia morskiego
 • błonnik prebiotyczny
 • kompleks na włosy i paznokcie
https://youtu.be/uImqDtuXC_g

Wypełnij formularz klient VIP ORIFLAME, a my zadzwonimy do Ciebie i powiemy Ci jaki zestaw byłby dla Ciebie najlepszy. Dodatkowo otrzymasz od nas 20% zniżki na ewentualne zakupy w sklepie internetowym ORIFLAME.

Zobacz AKTUALNY KATALOG ORIFLAME

Dowiedz się więcej:

Jak działa astaksantyna?

Dobry suplement na kości?

[NOWOŚĆ] Napój Aqua Glow ORIFLAME

Sprawdzony sposób na mocne włosy i paznokcie

Zdrowe odchudzanie dla leniwych

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych