Tropikalne owoce czy kawa?

Odchudzanie wcale nie musi być nudne. Z doświadczenia wiem, że to nie łatwe zadanie i każdego dnia wymyślamy otwierając lodówkę, co by tu zjeść niekalorycznego. 

Żeby nasz plan odniósł sukces warto pocierpieć i kilka pierwszych dni konkretnie zmniejszyć ilość kalorii – to tak zwana rozgrzewka. Organizm musi się przestawić, może będzie głowa bolała i będziemy mieć słabsze samopoczucie. Jednak później będzie dużo łatwiej jeść mniej. Oczywiście warto ten czas wykorzystać również na bombę witaminową i jeść naprawdę zdrowo. Pamiętaj, to kilka dni – jak je wytrzymasz to później będzie już z górki.

Zielone warzywa, woda z cytryną to podstawa. Mi jednak trudność sprawia wymyśleć coś pożywnego a zarazem naprawdę dietetycznego, dlatego shake MealReplacement jest moim pomysłem na odchudzanie. 

Oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie komponowała własnych shaków. Dodaję mrożoną czarną porzeczkę, listek zielony ( np. jarmusz) czasem kawałek jabłka i tworzę własne nutriblasty.

Piję je długo, rozkoszując się każdym łykiem – bo później nie będzie już NIC więcej do jedzenia. Dlatego też nowe boostery to super sprawa. 

Wanilia z mlekiem sojowym i owocami tropikalnymi albo z kawą to rozkosz. Latem możemy dorzucić kilka kostek lodu. A w między czasie przemycamy witaminy i odpowiednią ilość białka. To wszystko po to by odchudzać się zdrowo i bez efektu jojo.

Mój przepis na odchudzanie:
  •  woda woda woda – dużo wody,
  • rozgrzewka z koktajlem na śniadanie i kolację,
  • nie jem po 18tej,
  • jeden lekki w dużej mierze zielony posiłek,
  • czasem jabłko na przekąskę,
  • gdy już organizm się przyzwyczai zostaję z jednym shake i jem dwa zdrowe posiłki dziennie gdzie przeważają warzywa,
  • no i oczywiście choć chwilka spaceru każdego dnia, a jak jest czas to rozciąganie i trochę ćwiczeń.

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych