konsultantka oriflame

Konsultantka ORIFLAME – kupuj i zarabiaj!

Jeśli cenisz sobie kosmetyki firmy ORIFLAME i przy okazji chcesz zarobić dodatkowe pieniądze – zostań konsultantką ORIFLAME. Zasady współpracy są bardzo proste. Dołączając do klubu możesz kupować nasze produkty 20% taniej. Dzieląc się swoją opinią, pokazując katalog i polecając kosmetyki ORIFLAME koleżankom i znajomym możesz zacząć zarabiać. Gdy ktoś zamówi u Ciebie produkty, otrzymasz 20% różnicy w cenie i możliwość odebrania atrakcyjnych nagród.

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych

Korzyści dla konsultantki w sklepie ORIFLAME

ZNIŻKA NA KOSMETYKI 20% - 44%​

SZKOLENIA (ON-LINE I OFF-LINE)​

OFERTY POZAKATALOGOWE​

DO -80% NA OFERTY SPECJALNE

GWARANCJA SATYSFAKCJI​

APLIKACJA DO ZAMÓWIEŃ​

2TYG TERMIN PŁATNOŚCI​

WŁASNY SKLEP INTERNETOWY

WSPARCIE KOSMETOLOGÓW

WARTOŚCIOWE NAGRODY​

GRUPA EKSPERCKA NA FB​

PAKIET PRÓBEK ZA 1 ZŁ​

Jak zostać konsultantką ORIFLAME?

Aby zostać konsultantką wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line, a następnie postępować zgodnie z instrukcją. Otrzymasz e-mail z indywidualnym numerem klienta oraz przesyłkę z katalogiem i pakietem materiałów powitalnych. A jeśli spodoba Ci się w naszej firmie, możesz zdecydować się także na pracę w ORIFLAME.

Dlaczego warto zostać konsultantką ORIFLAME?

Jako konsultantka ORIFLAME możesz kupować nasze produkty w niższych cenach i jednocześnie zarabiać, polecając je swoim znajomym. Dodatkowo, do każdego większego zamówienia otrzymasz prezent o wartości od 100 zł do nawet 500 zł. Warto podkreślić, że podejmując współpracę z naszą firmą nic nie ryzykujesz. Nie narzucamy ani minimalnej kwoty zamówienia, ani obowiązku kupowania kosmetyków z każdego nowego katalogu. Możesz działać według indywidualnego planu – dorywczo lub w większym zakresie. Osobom zainteresowanym rozwojem proponujemy bezpłatne szkolenia online i offline, wsparcie kosmetologów oraz możliwość przynależności do grupy eksperckiej.

Jak złożyć wniosek?

Krok 1

Zarejestruj się on-line na naszej stronie

wypełnij formularz zgłoszeniowy bezpośrednio na naszym portalu

Krok 2

Odbierz e-mail

w ciągu kilku godzin na Twój adres e-mail otrzymasz wiadomość powitalną od ORIFLAME z linkiem do potwierdzenia rejestracji. Kliknij  w ten link, zaznacz zgody i kliknij AKCEPTUJ

 

Krok 3

Odbierz SMS

na Twój numer telefonu otrzymasz wiadomość powitalną z numerem członkowskim i hasłem dostępu do Twojego indywidualnego konta na stronie ORIFLAME

Krok 4

Poznaj swoje możliwości

Zaloguj się w ORIFLAME, wykorzystując otrzymany numer oraz hasło i sprawdź jakie masz możliwości!

KARTA KLUBOWA ORIFLAME – tak wiele za tak niewiele

Jednorazowa opłata klubowa to 6,90 zł (kwota zostanie doliczona do pierwszego zamówienia). Tylko tyle płacisz za możliwość kupowania każdego produktu z katalogu ORIFLAME ze stałą zniżką 20%. Co jeszcze otrzymasz w tej kwocie? Pakiet materiałów na start, który dołączymy do Twojego pierwszego zamówienia. W skład zestawu wchodzi:
oriflame zniżka

Z kartą klubową ORIFLAME masz dostęp do wyjątkowych ofert:

Wypełnij formularz i zobacz co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

WYJĄTKOWE NAGRODY DLA NOWYCH KONSULTANTEK ORIFLAME​

Odbierz nagrody w wyjątkowym programie powitalnym dla nowych klientek sklepu internetowego ORIFLAME.

Dołącz do zadowolonych klientek ORIFLAME

Czy spełniasz wymagania?

opinia1
Każdy kto ma ukończone 16 lat (osoba niepełnoletnia potrzebuje zgody rodziców)
opinia2
Jeśli jakiś czas temu byłaś konsultantką ORIFLAME to Twoje konto na pewno już wygasło. Reaktywacja konta ORIFLAME jest bardzo prosta! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i ciesz się wszystkimi przywilejami tak jak dawniej!

BEZ ZOBOWIĄZAŃ

ORIFLAME nie nakłada na Ciebie obowiązku kupowania co katalog za określoną kwotę.Nic nie ryzykujesz wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie.
Każda konsultantka ORIFLAME powinna poznać nowości aktualnego katalogu, dlatego jeśli chcesz być na bieżąco możesz korzystać z wyjątkowego przywileju. W każdym katalogu dostępny jest ZESTAW ŚWIETNEGO SPRZEDAWCY. W skład zestawu wchodzą:

Jako konsultantka ORIFLAME możesz kupić go za połowę ceny. Decyzja należy do Ciebie!

szkolenia1

SZKOLENIA ZA 0

Konsultantka ORIFLAME – już sama nazwa sugeruje, że jest to osoba, u której można się skonsultować i która udzieli praktycznych informacji na temat kosmetyków oraz pielęgnacji.
ORIFLAME daje szereg możliwości szkolenia się. Jako konsultantka ORIFLAME otrzymujesz BEZPŁATNY dostęp do:
Każdego dnia pojawiają się nowe możliwości. To Ty decydujesz z którego ze szkoleń skorzystasz!

ORIFLAME TO MARKA GODNA POLECENIA

oriflame

ORIFLAME ponad pół wieku tradycji (ponad 50 lat, a w Polsce prawie 30 lat)

v3

Naturalne składniki aktywne w produktach ORIFLAME

v3

Własne laboratoria, większość firm ich nie ma i kupują receptury z agencji

patent

21 opatentowanych formuł (niejedna znana marka posiada tylko 1 patent!)

naukowcy

Ponad 200 naukowców, opracowujących innowacyjne formuły w tym z komórek macierzystych roślin

fabryka

Własne fabryki (fabryka w Warszawie spełnia normy farmaceutyczne)

badania

Badania kliniczne - własne urządzenie do badań, na które stać tylko najbogatsze firmy

Ecocert_Untitled

Certyfikaty potwierdzające wysoką jakość: Ecocert, Fairtrade, GMP, HACCP, NON-GMO itp.

glamur

Nagrody w prestiżowych konkursach (Avanti, Glamour, Wizaż, Złoty Nos PANI i wielu innych)

igerosa

Współpraca ze szwedzkim Centrum Badań Medycznych Igelösa, w którym lekarze i naukowcy opracowują suplementy dla ORFLAME

naturaa

Szacunek dla środowiska: monitoring eko-etyczny, naturalne ekstrakty, naturalne eksfolianty, rygorystyczne normy bezpieczeństwa, nie testujemy na zwierzętach

child

Działalność społeczna: ORIFLME jest współzałożycielem World Childhood Foundation. Działa w ramach programu „a Ku Ku” oraz SOS wioski Dziecięce

KILKA FAKTÓW O KOSMETYKACH ORIFLAME

eco

monitoring eko-etyczny

Surowce pochodzą z plantacji, w których: chroni się gatunki zagrożone, składniki są bezpieczne i wysokiej jakości, pracownicy są dobrze traktowani.

ekst1

naturalne ekstrakty

Ekstrakty w naszych produktach są 100% naturalne, nie używamy syntetyków.

zusz

naturalne eksfolianty

Czyli inaczej mówiąc drobinki peelingujące – w naszych produktach stosuje się zmielone łupiny migdałów, nasiona owoców i pestki oliwek. Nie używamy drobnego plastiku, którego nie da się odfiltrować i przechodzi łańcuchem pokarmowym do człowieka (zjadamy owoce morza i ryby z tym plastikiem).

stand

najwyższe normy europejskie

UE zakazuje używania w kosmetykach 1300 składników potencjalnie szkodliwych, nasza lista została poszerzona o dodatkowe 60.

gmo

bez GMO

Nie stosujemy rośli modyfikowanych genetycznie (zły wpływ na owady i nie tylko).

test

rygorystyczne testy bezpieczeństwa

wykonywane z niezależnych laboratoriach na ochotnikach.

100% alkoholu pochodzenia naturalnego w zapachach

Najczęściej pochodzi z fermentacji roślin, nie pozyskujemy go z ropy naftowej!

komórki macierzyste roślin

Pozyskane z rośliny tylko raz i później namnażane w warunkach laboratoryjnych, dzięki czemu unikamy marnowania wielu roślin.

nie testujemy na zwierzętach

nie testujemy na zwierzętach.

KILKA SŁÓW O PRODUKCJI

Sama widzisz, że zarówno marka jak i produkty ORIFLAME są godne polecenia. Pamiętaj, że dbając o środowisko dbasz również o siebie, ponieważ Ty też jesteś częścią natury! Kupuj świadomie już dziś i pokazuj innym, że to gdzie kupujemy ma znaczenie.

WSPARCIE NA KAŻDYM KROKU

Od samego początku Twojej działalności w ORIFLAME będziesz mogła korzystać ze wsparcia swojego indywidualnego opiekuna ORIFLAME, który ma już doświadczenie w tej pracy i będzie Ci udzielał wszystkich niezbędnych wskazówek. Dla ORIFLAME pracuje grupa wyspecjalizowanych kosmetologów, którzy prowadzą szkolenia, chętnie odpowiadają na pytania i tworzą ciekawe kanały na YouTube. Oni są dla Ciebie! Jeśli zaangażujesz się w pełni to Twoje działania będzie wspierał Twój Kierownik Regionalny. Wypełniając formularz stajesz się członkiem naszego zespołu. Będziemy dbać o Twój rozwój i wspierać Cię na każdym kroku.

CHCESZ WIĘCEJ?

Jeśli poczujesz się jak ryba w wodzie jako konsultantka ORIFLAME to możesz się rozwijać dalej i zarabiać więcej. Możesz skorzystać z wyjątkowego planu marketingowego ORIFLAME (planu awansów), w którym możesz budować swój zespół klientek oraz konsultantek. Na tym etapie będziesz już wiedziała jak być dobrą konsultantką ORIFLAME i będziesz mogła pomagać innym. W ten sposób zbudujesz swój zespół i nauczysz się nim zarządzać. Stopniowo możesz zostać managerem ORIFLAME, a następnie dyrektorem. Możliwości są nieograniczone, a każdy Twój awans zostanie doceniony. Szczegóły znajdziesz w zakładce PRACA W ORILAME

callcenter
Masz pytanie? Zadzwoń/wyślij sms na numer 666043389 lub wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.