Royal Velvet – „kosmiczny” krem za tak niewiele

Czytając ten wpis, nawet jeśli znasz Oriflame zapewne nie spodziewasz się, że te kremy mają tak bogaty i unikalny skład. Jeśli szukasz kremu, który jest na twoją kieszeń, a z drugiej strony chcesz podarować sobie trochę luksusu to przeczytaj co zawiera Royal Velvet Oriflame:

 

Kluczowe skłądniki:

Ekstrat z czarnego irysa – zawiera izoflawony z kwiatów irysa ( Iris Florentina)

Czy wiesz, że …? Izoflawony z irysa hamują rozwój mikroorganizmów i osłabiają szkodliwe działanie ultrafioletu, wolnych rodników, metali ciężkich oraz innych czynników środowiskowych. Stymulują podziały komórkowe i procesy anaboliczne. Podobnie jak cytokiny, korzystnie wpływają na jakość elastyny i kolagenu. Izoflawony działają także przeciwzapalnie i regeneracyjnie na komórki skóry.

Puder z meteorytu – puder z kosmicznych skał jest bogaty w minerały ( magnetyt, krzem, żelazo) i świetnie odżywia dojrzałą cerę.

Kwas hialuronowy – powszechnie nazywany eliksirem młodości, występuje naturalnie w skórze, stanowiąc ważny element matrycy żelowej skóry właściwej i ścian naczyń krwionośnych.

Ekstrakt z nasion zielonego groszku – zapewnia odpowiednie nawilżenie i poprawia elastyczność skóry. Zielony groszek zawiera cynk absorbujący nadmiar sebum, dobrze wpływa na utrzymanie równowagi kwasowo zasadowej skóry i wspiera procesy regeneracyjne.

 

Zatem jeśli chcesz wzmocnić macierz i jędrność skóry, zwiększyć odporność i sprężystość, sięgnij po Royal Velvet od Oriflame na dzień i na noc. Obejrzyj aktualny katalog i skorzystaj z 20% zniżki w Oripolska.

 

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych