NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak naprawdę możesz szczerze określić czy coś jest dla Ciebie dopiero wtedy, gdy zagłębisz się w temat i poznasz to. Jeśli nie spróbujesz to nie doświadczysz, czy nadajesz się do pracy w ORIFLAME. Nasze życie jest zbudowane z naszych decyzji i to co w życiu zrobiliśmy daje nam określony efekt. ORIFLAME to nie tylko katalog, ale można tu zarabiać konkretne pieniądze. Co więcej, nie każdą pracę można przenieść na pracę zdalną do domu, a w przypadku ORIFLAME jest to w stu procentach możliwe! W obecnych czasach trzeba szukać rozwiązań, żeby zabezpieczyć się na przyszłość finansowo. Potrzebujemy komfortu psychicznego i dlatego warto poza etatem mieć coś dodatkowo – plan B.

Każdy kto rozpoczynał pracę w ORIFLAME musiał zmierzyć się ze sceptycznym nastawieniem rodziny i znajomych. Wiele osób mówi: „szukaj sobie normalnej pracy”. Trzeba się zastanowić, czy normalnym jest pracować za 1600 zł w kółko. Większość osób pracuje kilkadziesiąt lat za bardzo niską pensję po to żeby na emeryturze dostać jeszcze mniej. To nie jest normalne. W ORIFLAME pieniądze na początku nie są wielkie, ale przy większym zaangażowaniu można zarabiać kwoty 5-cyfrowe. Każdy może się rozwijać, ale trzeba się zaangażować. To jak będziesz żyć za pół roku, za rok jest efektem Twojej pracy. Wiele osób mówi „nie”, ale tak naprawdę nie wie z czego rezygnuje. Pieniędzy nie daje nam rodzina, czy znajomi. To my sami musimy zadbać o swoją przyszłość podejmując świadome i mądre decyzje. Warto dodać, że najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nigdy nie były w ORIFLAME lub były na 1 dzień i osoby, które kompletnie nie wiedzą na czym ta praca polega.

Każdy z nas ma dobę tej samej długości i zamiast oglądać seriale, czy scroll’ować FB bez celu można wykorzystać ten czas na zaangażowanie się w pracę w ORIFLAME i w swój rozwój. Wystarczy dać sobie szansę. Zamiast mówić, że się nie da, wykorzystać ten czas na działanie. 

Dodatki są bardzo duże, ale w każdej pracy potrzeba czasu, żeby dojść do pewnego poziomu. W najgorszym przypadku możesz zaoszczędzić na kosmetykach, także warto się zaangażować.