praca oriflame

Praca w ORIFLAME – marketing on-line

Praca w ORIFLAME to nie tylko sprzedaż kosmetyków, chociaż wiele osób właśnie od tego zaczyna. Nasza firma nieustannie się zmienia, podążając za obowiązującymi trendami i potrzebami rynku. Dlatego też obecnie stawiamy na marketing internetowy. Jeśli chcesz pracować zdalnie, masz laptop, telefon i chęci – dołącz do nas! Twoim zadaniem będzie reklamowanie naszych produktów i sklepu internetowego. Praca w naszej firmie może stanowić dodatek do stałej pracy, Twój finansowy plan B. Z czasem może jednak także stać się Twoim planem A – głównym źródłem dochodów. Wszystko zależy od Ciebie!

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych

Korzyści dla klientki VIP w sklepie ORIFLAME

PROFESJONALNE SZKOLENIA

PROGRAMY MOTYWACYJNE

BRAK ZOBOWIĄZAŃ I INWESTYCJI

NARZĘDZIA DO PRACY ZA 1 ZŁ​

WARTOŚCIOWE NAGRODY

ELASTYCZNE GODZINY PRACY

ZNIŻKA NA PRODUKTY 20% - 44%

WYRÓŻNIENIA NA KONFERENCJACH

POMOC 24H

DO -80% NA OFERTY SPECJALNE

GWARANCJA AWANSU

KONFERENCJE ZAGRANICZNE

WŁASNY SKLEP INTERNETOWY

PROGRAM SAMOCHODOWY

GRUPA GÓRSKA

GWARANCJA SATYSFAKCJI​

Dlaczego warto dołączyć do Oriflame?

Masz już dosyć pracowania dla kogoś? Chciałabyś wyjść spoza sztywnych ram etatu, poczuć się wolna i niezależna? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, dołącz do naszego zespołu ambitnych i przedsiębiorczych osób. W naszym zespole dbamy o to, aby każdy kto do nas dołączy miał bezpośrednią opiekę. Zależy nam na tworzeniu silnego zespołu oraz zapewnianiu wszystkim perspektyw rozwoju zawodowego. Firma ORIFLAME jest największą europejską firmą sprzedaży bezpośredniej, posiadającą bardzo atrakcyjny plan marketingowy i rozbudowany system awansów. U nas nie musisz prosić o podwyżkę, możesz sobie ją wypracować. Nie ma limitu wynagrodzenia. Dodatkowo zyskujesz bardzo atrakcyjne dodatki, takie jak nagrody rzeczowe, premie, wyjazdy. Jesteśmy bezpieczną, stabilną firmą, działającą od ponad 50 lat na Świecie, a od 30 lat w Polsce. Możemy pochwalić się ugruntowaną pozycją na rynku. Dlatego weź przyszłość w swoje ręce i dołącz do grona pracowników ORIFLAME!

Jak złożyć wniosek?

Krok 1

Zarejestruj się on-line na naszej stronie

wypełnij formularz zgłoszeniowy bezpośrednio na naszym portalu

Krok 2

Odbierz e-mail

w ciągu kilku godzin na Twój adres e-mail otrzymasz wiadomość powitalną od ORIFLAME z linkiem do potwierdzenia rejestracji. Kliknij  w ten link, zaznacz zgody i kliknij AKCEPTUJ

 

Krok 3

Odbierz SMS

na Twój numer telefonu otrzymasz wiadomość powitalną z numerem członkowskim i hasłem dostępu do Twojego indywidualnego konta na stronie ORIFLAME

Krok 4

Poznaj swoje możliwości

Zaloguj się w ORIFLAME, wykorzystując otrzymany numer oraz hasło i sprawdź jakie masz możliwości!

Czy spełniasz wymagania?

opinia1
Każdy kto ma ukończone 16 lat (osoba niepełnoletnia potrzebuje zgody rodziców)
opinia2
Jeśli jakiś czas temu byłaś konsultantką ORIFLAME to Twoje konto na pewno już wygasło. Reaktywacja konta ORIFLAME jest bardzo prosta! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i ciesz się wszystkimi przywilejami tak jak dawniej!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak naprawdę możesz szczerze określić czy coś jest dla Ciebie dopiero wtedy, gdy zagłębisz się w temat i poznasz to. Jeśli nie spróbujesz to nie doświadczysz, czy nadajesz się do pracy w ORIFLAME. Nasze życie jest zbudowane z naszych decyzji i to co w życiu zrobiliśmy daje nam określony efekt. ORIFLAME to nie tylko katalog, ale można tu zarabiać konkretne pieniądze. Co więcej, nie każdą pracę można przenieść na pracę zdalną do domu, a w przypadku ORIFLAME jest to w stu procentach możliwe! W obecnych czasach trzeba szukać rozwiązań, żeby zabezpieczyć się na przyszłość finansowo. Potrzebujemy komfortu psychicznego i dlatego warto poza etatem mieć coś dodatkowo – plan B.

Każdy kto rozpoczynał pracę w ORIFLAME musiał zmierzyć się ze sceptycznym nastawieniem rodziny i znajomych. Wiele osób mówi: „szukaj sobie normalnej pracy”. Trzeba się zastanowić, czy normalnym jest pracować za 1600 zł w kółko. Większość osób pracuje kilkadziesiąt lat za bardzo niską pensję po to żeby na emeryturze dostać jeszcze mniej. To nie jest normalne. W ORIFLAME pieniądze na początku nie są wielkie, ale przy większym zaangażowaniu można zarabiać kwoty 5-cyfrowe. Każdy może się rozwijać, ale trzeba się zaangażować. To jak będziesz żyć za pół roku, za rok jest efektem Twojej pracy. Wiele osób mówi „nie”, ale tak naprawdę nie wie z czego rezygnuje. Pieniędzy nie daje nam rodzina, czy znajomi. To my sami musimy zadbać o swoją przyszłość podejmując świadome i mądre decyzje. Warto dodać, że najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nigdy nie były w ORIFLAME lub były na 1 dzień i osoby, które kompletnie nie wiedzą na czym ta praca polega.

Każdy z nas ma dobę tej samej długości i zamiast oglądać seriale, czy scroll’ować FB bez celu można wykorzystać ten czas na zaangażowanie się w pracę w ORIFLAME i w swój rozwój. Wystarczy dać sobie szansę. Zamiast mówić, że się nie da, wykorzystać ten czas na działanie. 

Dodatki są bardzo duże, ale w każdej pracy potrzeba czasu, żeby dojść do pewnego poziomu. W najgorszym przypadku możesz zaoszczędzić na kosmetykach, także warto się zaangażować.

Daj sobie szansę i poznaj korzyści z pracy w ORIFLAME

3 podstawowe korzyści z pracy w ORIFLAME

OSZCZĘDZANIE

Oszczędzanie na własnych produktach do łazienki. Rozpoczynając pracę w ORIFLAME otrzymujesz stałą zniżkę 20% na wszystkie produkty z oferty nawet te, które są w promocji. Wiele osób, które interesują się pracą w ORIFLAME mówi na początku: nie używam kosmetyków, ja się nie maluję, kupuję w drogerii itp., ale to są tylko wymówki. Każda z osób w naszym zespole kiedyś nie zamawiała w ORIFLAME, bo nie znała tej marki i produktów, ani nie wiedziała dlaczego warto tu kupować. Czy wiesz, że firma ma coś takiego jak gwarancja satysfakcji? Jeśli coś zamawiasz i produkt Ci się nie spodoba, a nie zużyjesz więcej niż 1/3 opakowania to firma zwraca pieniądze. To dowód tego, że firma ORIFLAME jest pewna swoich produktów i gdyby były one słabej jakości, to takiej możliwości by nie było. Mydło, pasta, szampon, żel pod prysznic – te zakupy robi każdy. Kupując w ORIFLAME – masz zawsze taniej i z możliwością testowania.

oszczedzanie1
dorabianie1

DORABIANIE​

Możesz sobie dorobić do budżetu domowego pokazując katalog mamie, babci, cioci i innym. Nie zajmuje to jakoś specjalnie dużo czasu, a zarabiasz od razu na różnicy między ceną dla Ciebie, jako pracownika, a ceną katalogową. Do tej opcji są oferty specjalne z nagrodami. Jest tego bardzo dużo. Ze sprzedaży można mieć pieniądze na swoje kosmetyki. Wystarczy pokazać rodzinie i bliskim, że mogą się przestawić na zakupy u nas. W ten sposób my jesteśmy ich drogerią i my im dostarczamy produkty.

OPCJA BIZNESOWA​

Możesz promować możliwości biznesowe ORIFLAME. Są one zawarte w planie marketingowym ORIFLAME (planie awansów), w którym otrzymujesz kolejne awanse, tytuły i podwyżki wynagrodzenia za osiągnięcie konkretnych celów. Praca ta polega na świadczeniu usług reklamowych dla ORIFLAME, które nie ma swojej reklamy w mediach. Dzięki temu, że firma w ten sposób oszczędza, częścią zysków z obrotów, które normalnie przeznaczyłaby na reklamę może dzielić się ze swoimi pracownikami. Pracując w opcji biznesowej nie zajmujesz się sprzedażą tak jak wiele osób myśli, ale reklamowaniem sklepu internetowego.

Długo można opowiadać o korzyściach pracy w ORIFLAME, ale tym krótkim opisem chcemy dać impuls do włączenia samodzielnego myślenia. Czasy są niepewne, a Ty już teraz możesz szukać rozwiązań i wypracować sobie plan B na życie. Praca zdalna w domu to najczęściej wyszukiwana praca w Google… Zacznij z nami już dziś!

biznes

Bezpieczeństwo w ORIFLAME

Legalna praca

Firma ORIFLAME jest na rynku w Polsce już prawie 30 lat. Ma wyrobioną renomę i nie mogłaby sobie pozwolić na nielegalne ruchy. Pracę w ORIFLAME rozpoczynasz jako klient VIP, więc nie musisz podpisywać wiążącej umowy. Twoje pierwsze zarobki będą przyznane w formie rabatu na produkty i to Ty zdecydujesz kiedy będziesz chciała, by zaczęto wypłacać je na swoje konto. Od zarobków, które wpłyną na Twoje konto odprowadzany jest podatek, który rozliczasz raz w roku po otrzymaniu od firmy druku PIT-8C.

Bezpieczny plan B

Nie musisz rezygnować ze swojej dotychczasowej pracy, by działać w ORIFLAME. Na początku swojej pracy w ORIFLAME nie zarobisz dużo, ale pracując konsekwentnie i stale jesteś w stanie zarobić o wiele więcej niż na etacie. To Ty sama zdecydujesz, w którym momencie Twój plan B stanie się planem A.

Produkty wysokiej jakości

Jeśli chcesz komuś szczerze polecać jakieś produkty to musisz mieć pewność, że są one naprawdę dobre. ORIFLAME dba o każdy detal. Począwszy od produkcji, gdzie każdy najdrobniejszy dostawca musi być sprawdzony pod kątem szacunku dla środowiska i ludzi. Poprzez jakość produktów – ORIFLAME jako jedna z nielicznych firm oferuje produkty, które mają badania kliniczne. Opracowywanie suplementów firma zleca naukowcom z Centrum Badań Medycznych w Szwecji. ORIFLAME to perfekcjoniści, dlatego możesz mieć pewność, że osoby którym polecisz tą firmę będą zadowolone z jakości produktów.

EKSTRA DODATKI

Porównując ścieżkę rozwoju w ORIFLAME z tradycyjnym etatem, etat wypada bardzo słabo. W ORIFLAME są, aż 24 poziomy na które możesz awansować w trakcie swojej ścieżki rozwoju, podczas gdy na etacie większość z nas ma 1 w porywach do 2. Każdy awans wiąże się z wyróżnieniem i docenieniem, a od pewnego momentu masz możliwość odebrania atrakcyjnych nagród.

Zagraniczne konferencje

Firma od wielu lat organizuje dla swoich najlepszych pracowników konferencje w atrakcyjnych hotelach. Minimum 5 gwiazdek w opcji all-inclusive z wieloma atrakcjami, szkoleniem i częścią z wyróżnieniami. Hotele są ochraniane, a uczestnicy przylatują wyczarterowanymi samolotami.

Samochody

Dyrektorzy ORIFLAME mogą skorzystać ze specjalnego programu samochodowego, w którym po spełnieniu określonych wymagań odbierają z salonu nowe samochody w wybranym przez nich kolorze. Samochody są im przyznawane na własność.

Programy wspomagające rozwój

Każdego roku ORIFLAME tworzy programy w których możesz zdobyć dodatkowe pieniądze. Białe strefy – dodatkowe pieniądze za zachęcenie do współpracy osób z określonych rejonów Polski, Celuj w 20% – dodatkowe pieniądze za uzyskanie konkretnego poziomu w określonym czasie itp.

Wyróżnienia

Każdy awans wiąże się z podwyżką i wyróżnieniami na galach biznesu, konferencjach i innych spotkaniach. Firma docenia każdą osobę, która pracuje konsekwentnie i stale osiągając określone efekty.

Przedsiębiorcze środowisko

Pokolenie młodych, przedsiębiorczych, ambitnych osób, które nie muszą robić 3go kierunku studiów, jechać za granicę, by zarobić konkretne pieniądze. Zrzeszamy osoby, które nie mówią, że nie mają czasu, ale chcą od życia czegoś więcej.

Trwałe przyjaźnie

Budując swój zespół w ORIFLAME tak naprawdę tworzysz trwałe przyjaźnie na lata. Osoby, którym pomagasz stawiać pierwsze kroki i rozwijać się biznesowo w ORIFLAME będą Ci za to wdzięczne i będą się cieszyły również z Twoich sukcesów. Tutaj nikt nie może Ci nic kazać. Najlepsi managerowie i dyrektorzy w ORIFLAME są ludźmi, w których towarzystwie chce się przebywać
Przyszłość jest w Twoich rękach. Możesz sobie dać radę, poprzez swoje optymistyczne podejście.
praca oriflame
szkolenia1

SZKOLENIA ZA 0

Jeśli zdecydujesz się na pracę w ORIFLAME będziesz mogła skorzystać z szeregu bezpłatnych szkoleń:

Jeśli mocnej zaangażujesz się w pracę w ORFILAME będziesz miała możliwość skorzystać z elitarnego szkolenia.
Szkolenie SARPIO – opiera się na zebranych od najlepszych Liderów działających na największych rynkach ORIFLAME, najlepszych praktyk, metod i narzędzi podnoszących skuteczność i efektywność pracy z Planem Marketingowym. Cel:

Każdego dnia pojawiają się nowe możliwości. To Ty decydujesz z którego ze szkoleń skorzystasz!

WSPARCIE NA KAŻDYM KROKU

Od samego początku Twojej działalności w ORIFLAME będziesz mogła korzystać ze wsparcia swojego indywidualnego opiekuna ORIFLAME, który ma już doświadczenie w tej pracy i będzie Ci udzielał wszystkich niezbędnych wskazówek. Dla ORIFLAME pracuje grupa wyspecjalizowanych kosmetologów, którzy prowadzą szkolenia, chętnie odpowiadają na pytania i tworzą ciekawe kanały na YouTube. Oni są dla Ciebie! Jeśli zaangażujesz się w pełni to Twoje działania będzie wspierał Twój Kierownik Regionalny. Wypełniając formularz stajesz się członkiem naszego zespołu. Będziemy dbać o Twój rozwój i wspierać Cię na każdym kroku.
callcenter
Masz pytanie? Zadzwoń/wyślij sms na numer 666043389 lub wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.