Dobry suplement na kości?

Zastanawiasz się jakie wybrać witaminy i minerały na wzmocnienie kości ?

Pewnie pierwsze co przychodzi Ci do głowy to wapń. I masz absolutną rację! 99% wapnia w naszym organizmie to zęby i kości. Średnio co 10 lat „budujemy” zupełnie nowy szkielet, dlatego wapń jest nam tak bardzo potrzebny, tym bardziej, że nasz organizm go nie produkuje. Dodatkowymi zaletami wapnia jest to, że: wspomaga krzepnięcie krwi, wpływa pozytywnie na układ nerwowy, mięśnie oraz błony komórkowe.

Czy wszystkie suplementy wapnia są takie same?

Niestety nie. Najważniejszą rzeczą jest jego pochodzenie. Czy wiedziałaś, że wapń (mówiąc w wielkim skrócie) można wydobywać jak węgiel? Niestety ten wydobywany na ogół gorzej się wchłania.Najlepszy efekt daje wapń pochodzenia organicznego. Naukowcy odkryli roślinę, która ma w sobie dużo tego minerału. Są to wodorosty występujące na terenie Islandii. Przyswajalność wapnia pochodzenia morskiego (czyli właśnie z wodorostów) jest o niebo lepsza niż tego pozyskiwanego z ziemi. Dlaczego tak jest? To morskie pochodzenie sprawia, że wapń pozyskiwany z wodorostów zawiera dodatkowo śladowe ilości ponad 70 minerałów takich jak min: magnez, cynk, mangan, miedź, bor i bar i właśnie one wspomagają jego wchłanialność.

Aby wapń dobrze się wchłonął do naszego organizmu niezbędne jest utrzymanie prawidłowego poziomu witaminy D. Jeśli o to nie zadbamy to wapń, który spożyjemy zostanie wraz z moczem usunięty z naszego organizmu.

Mamy na naszym polskim rynku „perełkę” wśród suplementów wapnia.

Jest to wapń pochodzenia morskiego wzbogacony witaminą D, który można kupić w firmie ORIFLAME. Pewnie jesteś zdziwiona. Jak to ORIFLAME – firma produkująca kosmetyki, nagle sprzedaje suplementy. Bez obaw. Firma zleca opracowywanie tych suplementów zespołowi naukowców, którzy pracują w Medycznym Centrum Badań Igeloesa w Szwecji. Są tam zatrudnieni lekarze, dietetycy, botanicy i wiele innych osób. Suplementy, które opracowują mają certyfikaty np. GMP, HACCP, które stosuje się w przemyśle farmakologicznym. Są bardzo bezpieczne. Naukowcy ci zdobyli patent na główny składnik suplementu wapnia, który opracowali – Aquamin™ (wodorosty).

Co to oznacza?

To, że nigdzie indziej nie kupisz wapnia pochodzenia morskiego (z wodorostów) o tak wysokiej wchłanialności.

Wypróbuj: Wapń pochodzenia morskiego i witamina D kod produktu 31766

  • bez laktozy
  • bez GMO
  • bez sztucznych substancji słodzących i konserwujących.

Pamiętaj, że najbezpieczniej jest kupować bezpośrednio u producenta.

Możesz go kupić ze zniżką 20% zakładając konto VIP

… lub w cenie standardowej w naszym sklepie.

Wapń z witamina D
wapń , wapno, dobrze przyswajalny wapń, witamina D3, wapń z witaminą D3
zobacz w katalogu ORIFLAME

Co jeszcze może Cię zainteresować?

Jakie antyoksydanty wybrać?

Jak działa astaksantyna?

Super Shake zastępujący posiłek, czy warto?

Sprawdzony sposób na mocne włosy i paznokcie

zobacz aktualny KATALOG ORIFLAME

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych