[NOWOŚĆ] Napój Aqua Glow ORIFLAME

Aqua Glow – napój beauty, który skupia się na wspomaganiu równowagi w skórze. Jest to nowy produkt ORIFLAME z serii Wellness.

Kosmetyki działają na naskórek. Nie docierają do krwioobiegu z racji funkcji barierowej skóry. Napój Aqua Glow dostarcza substancji od wewnątrz. Przez przewód pokarmowy substancje odżywcze trafiają do krwioobiegu i dalej poprzez naczynia krwionośne do skóry, poprawiając jej wygląd. Dodając ten produkt do serii kosmetyków (rekomendowana seria to NovAge) zapewniamy naszej skórze kompletną pielęgnację.

Dla kogo jest ten produkt?

Dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia:

Ciągle mówimy o zdrowym trybie życia. Za dużo pracujemy, za mało śpimy, za bardzo się stresujemy. Nasze wybory rekompensują nam to co zaniedbujemy, bo przecież chcemy dobrze wyglądać. Siedzenie przed komputerem sprzyja odwodnieniu. Minimum wody na każde 10 kg to szklanka. Powinnyśmy wypić więcej, jeśli mniej wypijemy to organizm „weźmie” sobie wodę ze skóry. Skóra bardzo reaguje na odwodnienie. Musimy utrzymywać bilans wodny, ponieważ odwodniona skóra starzeje się znacznie szybciej.

Dla osób, które mają wysokie oczekiwania:

Osoby, które kupują zestawy do pielęgnacji z serii NovAge ( z komórkami macierzystymi roślin, opatentowanymi formułami i efektami potwierdzonymi badaniami klinicznymi). Chcą, aby ich skóra zmieniała się wolniej. Dzięki Aqua Glow mogą pielęgnować skórę dodatkowo od wewnątrz. Jest to niezbędny produkt premium dla użytkowniczek zestawów NovAge.

Dla osób, które przygotowują się na ważne wydarzenie takie jak ślub czy wesele:

15 saszetek. Jest to minimum 15 dniowa kuracja dla wszystkich osób, które przygotowują się na super imprezę. Czasu muszą mieć co najmniej 2 tygodnie. Napój daje efekt Blure (czyli taki jak funkcja „upiększenia” w aparacie smartfonu) już po 15 dniach – potwierdzony badaniami klinicznymi.

Dla osób ze skórą atopową, wrażliwą, suchą.

Osoby, które mają wrażenie, że ich skóra pije jak gąbka i jest sucha jak papier. Kurację minimum 15dniową powinny zastosować również osoby z bardzo wrażliwą cerą, które boją się używać jakichkolwiek kosmetyków ze względu na reakcje skórne.

Jak stosować:

Saszetkę otwieram, wsypuję do szklanki, łączę z płynem – najlepiej woda lub sok, mieszam i wypijam.

Aqua Glow można też traktować jako kurację 15, 30, 60 dniową. Można ją też pić ciągle. Nie ma tu ani jednego składnika, od którego można się uzależnić.

W napoju Aqua Glow zawarte są tylko składniki naturalnego pochodzenia. Witaminy C i B3, które są w składzie rozpuszczają się w wodzie. Nie ma tu ryzyka hiperwitaminozy.

Jakie składniki

Technologia Ceramosides™ – wyizolowanie ceramidów z pszenicy – Oriflame ma patent – czyli odkrycie naukowe. Jest to wyjątkowe, ponieważ można opatentować tylko naukowe odkrycia. Pszenica jest na cenzurowanym – ze względu na gluten. My mamy 2 powody, żeby się tego nie obawiać:

  1. Pszenica, z której pozyskuje się ceramidy nie jest modyfikowana genetycznie. To jest ta pszenica pierwotna, jeszcze sprzed modyfikacją.
  2. Ceramidy należą do lipidów. Gluten należy do białek. My izolujemy tylko ceramidy. To jest inny składnik.

Ekstrakt z borówki brusznicy – brusznica to tzw. super food, który ma działanie pro zdrowotne. Chroni przed utlenianiem podobnie jak astaksantyna, którą również mamy w ofercie Wellness by Oriflame.

Witamina C– dobrze chroni białka strukturalne, czyli kolagen i elastynę przed degradacją. Starzenie się skóry wynika ze zmniejszania się ilość kolagenu w skórze. Witamina C chroni kolagen.

Witamina B3 (inne nazwy Wit PP lub niacyna). Super kontroluje procesy zapalne pojawiające się u między innymi u osób ze skórą wrażliwą czy trądzikiem różowatym. Tą witaminą suplementuje się chorych, ponieważ uelastycznia ona ścianki naczyń. Łatwiej się rozciągają i ściągają. Chroni DNA i nawet naprawia je! Ważna witamina z punktu widzenia urodowego.

Cukier ze stewii – nie podwyższa poziomu cukru we krwi

Jak działa Aqua Glow?

Aqua Glow rys.
Aqua Glow ORIFLAME (źródło: pl.oriflame.com 2020)

Lewa strona obrazka:

Na dole schematu – woda – wodą nawilżamy się od wewnątrz (pijemy wodę)

Jasno -szara warstwa – błona podstawna, która oddziela głębszą część skóry od naskórka.

Ten ciemno-szary pasek z cegiełkami na samej górze to naskórek, który na obrazku wygląda jak mur. Komórki to te różowe „cegiełki”, między nimi szare tło – „cement” czyli lipidy (ceramidy skórne). Ten mur niczego nie przepuszcza.

Prawa strona obrazka

Po prawej stronie dziury w murze – uszkodzenia w naskórku (myjemy twarz mydłem, skóra alergiczna, brak ochrony, niedobór ceramidów, który pojawia się z wiekiem itp.). Przez te ubytki ucieka woda. Nadmierna ucieczka wody, mimo tego, że pijemy jej dużo. Wystarczy dostarczyć wodę i składniki nawilżające oraz substancje, które uzupełnią ubytki i wtedy zachowamy równowagę w skórze. Nie ma łatwiejszego sposobu. W Aqua Glow mamy: ceramidy z pszenicy pierwotnej, brusznicę – antyoksydanty, witaminy C i B – przeciwzapalnie.

Dodatkowe zalety:

  • Bardzo smaczny napój.
  • Produkt posiada badania kliniczne co oznacza, że możemy być pewni efektów.
  • Holistyczna pielęgnacja skóry (Naskórek – seria kosmetyków Nov Age. Skóra właściwa – napój beauty Aqua Glow. Tkanka podskórna – napój beauty Aqua Glow – poprawiamy metabolizm skóry, który jest istotny również przy zwalczaniu celulitu)
  • Działa na skórę całego ciała – również dłoni!
  • Sprawdzony – produkt od jakiegoś czasu jest dostępny w ofercie ORIFLAME na Ukrainie i w Rosji gdzie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem

Jeśli dodatkowo zastosujemy nowy zestaw NovAge Skinenergise, który zawiera taurynę – jeszcze bardziej poprawimy krążenie w skórze i zwiększymy jej metabolizm, ale to już temat na kolejny artykuł.

Za przeczytanie naszego wpisu do końca, mamy dla Ciebie niespodziankę! 20% zniżki na ten produkt jak tylko pojawi się w ofercie w katalogu 15 / 2020 i na całe zakupy w sklepie internetowym ORIFLAME. Odbierz swoją zniżkę już teraz klikając tutaj.

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych