mężczyzna wlewa do szklanki koktajl

Sposób na utratę kilogramów – Super Shake! Nie wierzysz? Sprawdź opinie!

Walka z nadmiarem kilogramów to przede wszystkim szukanie sposobu na przetrwanie pierwszych tygodni nadmiernego łaknienia, podjadania, czy wręcz zajadania stresów, smutków, które może doprowadzić do  efektu jojo — po pierwszych sukcesach, redukcji wagi, ta wróci ze zdwojoną siłą. Jak radzić sobie z głodem w trakcie odchudzania?

Czym jest koktajl Super Shake?

Chcąc zredukować zbędne kilogramy, trzeba ograniczyć jedzenie. Dietetycy mówią o tzw. deficycie kalorycznym, czego nie wolno mylić z byciem głodnym. Żadna dobrze ułożona dieta nie będzie powodowała uczucia głodu.  Ograniczenie jedzenia powinno odbywać się na zasadzie zastępowania produktów w codziennym jadłospisie. Dlatego tak dobre rekomendacje ma produkt Super Shake, który zastępuje wybrany posiłek, dostarczając wysokiej jakości składników odżywczych w formie pysznego koktajlu. Produkt Super Shake to specjalnie opracowana formuła bogata w składniki naturalne, białka roślinne, błonnik pokarmowy, zdrowe tłuszcze oraz 23  niezbędne witaminy i minerały.

Dlaczego Super Shake działa?

Zbilansowanie posiłku to podstawa racjonalnego odżywiania. U osób z nadwagą równowaga zostaje zachwiana, przez co organizm domaga się stale kolejnych porcji jedzenia, co prowadzi do jeszcze większego podjadania. Dopiero po przywróceniu właściwej podaży składników pokarmowych w postaci białka, węglowodanów, tłuszczów, mikro- makroelementów i witamin możliwe jest trwałe zerwanie ze złymi nawykami i skuteczne zrzucenie wagi. Wspomniane shake’i pozwalają z łatwością zaplanować swoje posiłki, w tym ich wielkość i kaloryczność. W połączeniu z ćwiczeniami tzw. porcją ruchu i opracowaną dietą wspomagającą utratę zbędnych kilogramów można wierzyć, że będzie to ostatnia walka o odzyskanie szczupłej sylwetki. Jedna porcja koktajlu Super Shake przez to, że zawiera ponad 20 g białka, może być daniem obiadowym, co znacznie ułatwia wprowadzanie zmian w strukturze posiłków.

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych