konsultantka

Jaka kariera czeka cię jako konsultantki Oriflame?

Marzysz o podążaniu własną drogą? Chcesz realizować swoje pasje i jednocześnie zarabiać? Jeżeli kochasz naturalne kosmetyki i chcesz wejść w świat branży, która pozwala na systematyczny rozwój, rozpocznij karierę w Oriflame! Nie wiesz, jak to zrobić i czy warto zaryzykować? Nie masz nic do stracenia, bo to ty decydujesz o tym, co osiągniesz i jak potoczy się twoja kariera zawodowa.

Praca w Oriflame – moc możliwości, które przynoszą zysk

Praca w Oriflame to sposób na podążanie własną drogą. Dzięki współpracy z naszą marką możesz dowolnie kierować rozwojem swojej kosmetycznej pasji, zyskując dodatkowe profity. Oferujemy możliwość dołączenia do klubu Oriflame nie tylko w celu zyskania dostępu do atrakcyjnych rabatów na kosmetyki, które możesz kupować dla siebie. Dzięki otrzymywanym od nas katalogom możesz także polecać i sprzedawać nasze produkty, budując własną sieć sprzedaży, której wielkość zadecyduje o osiąganych dochodach. Dla wielu osób kariera w Oriflame to „zabawa” dla studentek, ale rzeczywistość okazuje się zgoła inna. Oriflame to sposób na dotarcie na szczyt własnych możliwości i spełnienie marzeń o pracy bez szefa, którą można wykonywać z dowolnego miejsca.

Kariera w Oriflame – jak z klientki stać się konsultantką, menagerem lub dyrektorem sprzedaży?

Praca w Oriflame pozwala na rozwój zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dysponując chęciami, wolnym czasem i odrobiną samozaparcia, możesz z klientki VIP szybko stać się konsultantką, która osiąga dodatkowe dochody z polecania i sprzedaży naszych produktów. To, jak wysoko zajdziesz, zależy tylko od ciebie. Dajemy ci narzędzia, a ty decydujesz, co dzięki nim osiągniesz. Możesz jedynie kupować kosmetyki z dużym rabatem lub stać się twarzą Oriflame jako konsultantka wykorzystująca w codziennej pracy narzędzia marketingu internetowego. Możesz też piąć się po kolejnych szczeblach kariery, osiągając wyznaczone sobie cele. Dzięki zaangażowaniu możesz zostać menagerem lub dyrektorem sprzedaży, zyskując dodatkowe korzyści oraz możliwości np. uczestniczenia w szkoleniach, które odbywają się w różnych zakątkach globu. Musisz wiedzieć, że do niczego cię nie zmuszamy – to, co osiągniesz, zależy tylko od ciebie!

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych