Czy konsultantką Oriflame można zostać w każdym wieku?

Jak zostać konsultantem Oriflame?

Bardzo łatwo zostać konsultantką Oriflame. Wystarczy, że na stronie https://oripolska.com.pl/konsultantka-oliflame/ złożysz wniosek w czterech krokach. Rejestrujesz się, odbierasz e-mail powitalny, musisz kliknąć link. Na nr telefonu otrzymasz SMS z wiadomością powitalną, numerem członkowskim i hasłem dostępu do indywidualnego konta na stronie Oriflame. Jednorazowa opłata klubowa wynosi 6,90 zł. Doliczona zostaje do zamówienia. Obejmuje możliwość zakupu produktów z katalogu Oriflame ze stałą zniżką 20%. W kwocie jest pakiet na start, który zostanie dołączony do Twojego pierwszego zamówienia. Ponadto otrzymasz: magazyn Oriflame, ulotkę Program Sponsorski, kartę kolorów, katalog, kartę kontaktów i poradnik Pielęgnacji Cery.

Dlaczego warto dołączyć do klubu Oriflame?

Jeśli zostaniesz konsultantką Oriflame możesz zacząć zarabiać pieniądze. Nie ma znaczenia, jakie masz wykształcenie, doświadczenie zawodowe, płeć i wiek. Nawet mając 16 lat, możesz dołączyć do klubu, potrzebujesz jedynie zgody rodziców. Praca jako konsultantka jest znakomitą opcją dla kobiet, które mają małe dzieci. Mogą zarabiać bez konieczności wychodzenia z domu. Może to być Twoje główne źródło dochodów lub dodatkowa praca. Wszystko zależy od Ciebie. Praca polega na tworzeniu sieci sprzedaży i zarabiania pieniędzy. Sama decydujesz, kiedy i w jaki sposób chcesz pracować. Twój dochód zależy tylko od Ciebie.

Jak wygląda model biznesowy?

W Oriflame budujesz własną firmę, bez ryzyka i stresu. Organizujesz sieć sprzedaży i masz udział w zyskach ze sprzedaży produktów Oriflame. Im większe będziesz miała obroty w sieci, tym większe osiągniesz zyski. Firma dzieli się z konsultantami swoimi zyskami ze sprzedaży, których wysokość określona jest w Planie Marketingowym i wynosi od 4% – 24% + premie jednorazowe od 1000 $. Oriflame zależy, żebyś miała jak najwyższe zyski i chętnie pomaga w ich osiągnięciu. Prowadzisz biznes, ale o nic nie musisz się martwić. Jesteś szefem sama dla siebie. Uruchomienie tradycyjnego biznesu, czyli założenie firmy wymaga inwestycji i jest związane z ryzykiem finansowym. W Oriflame nie ma żadnego ryzyka. Zarabiają w ten sposób ludzie na całym świecie, także w Polsce.

Jak organizujesz sieć sprzedaży?

Zapraszasz znajomych do Klubu Oriflame, budując w ten sposób swoją sieć sprzedaży i tworząc zespół. Każdy członek zespołu tak jak i Ty kupuje, oszczędzając na zakupach, zarabia na sprzedaży i organizuje sieci sprzedaży. Nowe osoby, które zachęciłaś, robią dokładnie to samo co Ty, dzięki temu wspinasz się o szczebel wyżej, czyli awansujesz. Masz już swój zespół, jesteś liderem i pomagasz nowym osobom w biznesie. Osoby przez Ciebie zaproszone również pracują i budują grupę, ponieważ zależy im na wyższych zarobkach. Powstaje sieć sprzedawców, a wraz z nią rosną zakupy i zyski ze sprzedaży dla firmy. Ty i wszyscy, którzy się angażują, otrzymują zyski od obrotu. Informację na temat wysokości zysków i obrotów, jakie są wymagane do określonych prowizji, otrzymasz od swojego lidera. Przedstawi Ci dokładny plan marketingowy.

Jeśli nie masz jeszcze 18. Lat.

Pomimo tego, że nie jesteś jeszcze pełnoletnia, możesz zarabiać na polecaniu, zapisując się do klubu Oriflame. Zostajesz konsultantką, która zarabia na sprzedaży kosmetyków. Możesz zostać również Menadżerem Klubu Oriflame, zarabiać pieniądze będąc jeszcze w liceum. W Oriflame jest wielu Menadżerów, którzy mają 17 i 18 lat. Mają swoje zespoły, co nie jest trudne do zrealizowania. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, bo wszystkiego się będziesz uczyła na szkoleniach i od swojego lidera. Możesz się spotykać z koleżankami i w tym czasie zarabiać, kiedy one się przyłączą, lub wybiorą produkt z katalogu. Na jednym produkcie zarabiasz 20%, ponieważ kupujesz ze zniżką, oprócz tego inne profity.

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych