program witamy

Program powitalny – katalog ORIFLAME 2 / 2021 oraz 3 / 2021

Cieszymy się, że założyłaś sobie konto w sklepie internetowym ORIFLAME! Teraz możesz korzystać z wyjątkowej zniżki 20% na wszystkie produkty z katalogu oraz z ofert pozakatalogowych (dostępnych tylko on-line, w magazynie Business & Beauty oraz gazetce wyprzedażowej).

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś jeszcze! Wyjątkowy program „Witamy”, z którego mogą skorzystać tylko osoby robiące swoje pierwsze zakupy on-line w sklepie internetowym ORIFLAME w katalogu 2 / 2021 oraz 3 / 2021 (w dniach 12.01 – 01.03.2021)

Jeśli kochasz torebki, lub chciałabyś podarować komuś piękny prezent do zdobycia jest limitowana kolekcja akcesoriów z serii Oriflame Exklusiv. Zestaw pięknie wykończonych i eleganckich torebek, których łączna wartość to 300 zł. Dodatkowo otrzymasz od nas wyjątkową wodę perfumowaną Volare wartości ponad 100 zł . Łączna wartość prezentów to ponad 400 zł!

OK, to co musiałabym zrobić, aby je otrzymać?

Krok 1 programu Witamy w ORIFLAME

Jeśli zrobisz pierwsze zakupy wartości około 150 zł (musi być 50 punktów oznaczonych jako PP) w katalogu ORIFLAME 2 / 2021 lub 3 / 2021, to w następnym katalogu będziesz mogła odebrać uwielbianą przez klientki ORIFLAME wodę perfumowaną Volare. Cenioną za delikatną urodę i uwodzicielski zapach.

Wartość wody Volare to 104,90 zł, a Ty będziesz mogła ją odebrać za 4,90 zł ! Ale to jeszcze nie wszystko. Możesz odbierać kolejne prezenty. Zobacz niżej nagrody z kroku 2go.

program witamy Oriflame
program Witamy Oriflame

Krok 2 programu Witamy w ORIFLAME

Jeśli zrobisz drugie zakupy wartości około 150 zł (musi być 50 punktów oznaczonych jako PP) w kolejnym katalogu ORIFLAME to będziesz mogła odebrać zgrabną torebkę – listonoszkę. Zaprojektowaną w Sztokholmie – światowej stolicy mody.

Wartość torebki Plisse to 129 zł, a Ty będziesz mogła ją odebrać za 9,90 zł !

program witamy Oriflame
program Witamy Oriflame

Krok 3 programu Witamy w ORIFLAME

Jeśli zrobisz trzecie zakupy wartości około 150 zł (musi być 50 punktów oznaczonych jako PP) w kolejnym katalogu ORIFLAME będziesz mogła odebrać kolejną torebkę z tej samej serii co lostonoszka.

Wartość torebki Pliss to 169 zł, a Ty będziesz mogła ją odebrać za 14,90 zł !

program witamy
program witamy Oriflame

Podsumowując wydając na zakupy w ORIFLAME około 450 zł odbierasz prezenty wartości ponad 400 zł!

Opłaca się prawda? Jeśli chcesz skorzystać z tego programu zapraszamy Cię do wypełnienia formularza w zakładce klientka VIP. Tam też dowiesz się co i dlaczego warto kupić w ORIFLAME.

Jeśli jesteś już zarejestrowana w ORIFLAME, to skontaktuj się ze swoim opiekunem klienta, który pomoże Ci przy Twoim pierwszym zamówieniu lub napisz do nas!

Czuj się z nami bezpiecznie i komfortowo, ponieważ to Ty zawsze decydujesz o tym, w jakim stopniu będziesz wykorzystywać dostępne Ci przywileje!

Aktualny KATALOG ORIFLAME

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych