katalog 16 Oriflame

Nagrody dla Oriflame

Czy wiesz, że redaktorki znanych polskich magazynów i portali kosmetycznych używają produkty ORIFLAME i doceniają je? ORIFLAME zdobywa wiele prestiżowych nagród przyznawanych przez niezależne instytucje. Bardzo często konkurujemy z drogimi ekskluzywnymi markami. Nie bez powodu kosmetyki ORIFLAME używane są przez profesjonalnych wizażystów. Zobaczcie sami jakie nagrody odebraliśmy w ostatnich latach:
ExternalImage 2

GlamourGlammies nominacja redakcji

redaktorki magazynu Glamour otrzymują produkty do wypróbowania. Nagradzają tylko, te które im wyjątkowo przypadną do gustu. Tusz ORIFLAME skradł serca redaktorek.

nagrodzone  produkty:

Portal wizaż

zrzesza tysiące kobiet i mężczyzn – bardzo szeroka grupa konsumentów z całej Polski. Portal wizaż pokazuje produkt na forum, a czytelnicy opiniują. Jest to bardzo wybredna grupa klientów – ciężko zadowolić ich gusta. Jeśli kosmetyk dostanie taką nominację to jest prestiż. Zobaczcie ile kosmetyków ORIFLAME otrzymało nagrodę KWC Kosmetyk Wszech czasów Wizaż:

nagrodzone  produkty:

Laur klienta – odkrycie roku 2018 oraz Najlepszy Produkt

są to te same instytucje branżowe. Dzięki rozmowom telefonicznym oraz sondom zamieszczanym na popularnych portalach branżowych i tematycznych wybierane są marki i usługi, które z perspektywy konsumentów są najbardziej innowacyjne i godne polecenia. Kilka produktów ORIFLAME skradło serca konsumentów:

nagrodzone  produkty:

Zdrowa Marka Roku i Kobieca Marka Roku

niezależna instytucja nagradza na podstawie badań konsumenckich i ekspertów. ORIFLAME Zdrowa Marka Roku

nagrodzone  produkty:

g1

Złoty Nos PANI

Bardzo prestiżowa nagroda przyznawana przez magazyn Pani – w jury zasiadają senselierzy w tym też zagraniczni, redakcja Bauera (ma miesięcznik Pani i Twój styl), również celebry ci i aktorzy. ORIFLAME Złoty Nos PANI:

nagrodzone  produkty:

Główna nagroda magazynu Glamour

rok 2018 był trudnym rokiem, ponieważ ORIFLAME konkurowało z nowymi zapachami ekskluzywnych i znanych marek. Głosowali konsumenci, czytelnicy i finalnie dziennikarze decydowali. ORIFLAME Glamour nagroda

nagrodzone  produkty:

e1
z1

Doskonałość roku Twój Styl 2019

to bardzo elitarny konkurs. Najpierw firma starająca się o nagrodę musi złożyć nieliczne formularze ze składami itp. Sam redaktor naczelny daje to wyróżnienie.

nagrodzone  produkty:

w6

Top Avanti

Magazyn Avanti wyznacza trendy na polskim rynku kosmetycznym i radzi jak dokonywać korzystnych wyborów. Celem plebiscytu Top Avanti 2018 jest wskazanie czytelniczkom miesięcznika „Avanti” oraz użytkowniczkom serwisu Avanti24 najbardziej wartościowych i godnych polecenia produktów spośród tych dostępnych na polskim rynku. Plebiscyt składa się z dwóch etapów: wyboru produktu przez dziennikarzy oraz niezależnego głosowania konsumentów.

nagrodzone  produkty:

Zobacz najnowszy KATALOG ORIFLAME

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych