katalog

Jak zamówić katalog Oriflame?

Katalog Oriflame to nic innego jak wykaz produktów tej szwedzkiej marki kosmetycznej prezentujący aktualne w danym miesiącu promocje i ceny, a także pojawiające się nowości. Jest często pierwszym zetknięciem się klienta z produktami firmy oraz możliwością zapoznania się z właściwościami tych produktów. Dowiedz się, jak można zamówić taki katalog.

Katalog Oriflame w wersji online

Firma Oriflame jest powszechnie znana i ceniona na całym świecie za wysokiej klasy kosmetyki do pielęgnacji i kosmetyki kolorowe, a także suplementy i rozmaite akcesoria. Katalogi Oriflame ukazują się co 3 tygodnie i zawierają aktualną ofertę firmy z naciskiem na obowiązujące promocje. Istnieje możliwość zapoznania się z bieżącym katalogiem Oriflame w wersji online poprzez wejście na stronę lub też otrzymanie katalogu w wersji drukowanej. Katalog drukowany jest wciąż preferowany przez sporą część osób, jako czytelna i bardziej tradycyjna forma prezentacji produktów. Jak wobec tego można wejść w jego posiadanie?

Jak zamówić katalog w formie drukowej?

Taka opcja możliwa jest dla osób, które zarejestrują się w Klubie Oriflame. Zaraz po rejestracji osoby takie otrzymują jeden darmowy katalog, a kolejne katalogi mogą zamawiać  tak samo, jak zamawiają produkty Oriflame, czyli poprzez formularz zamówień. Rejestracja w Klubie Oriflame jest darmowa i niesie ze sobą szereg korzyści. Przede wszystkim już od momentu rejestracji otrzymujemy możliwość zamawiania kosmetyków z 25-procentową zniżką! Możemy w ten sposób zacząć zamawiać kosmetyki dla siebie lub też rozpocząć karierę konsultantki Oriflame. W tym drugim przypadku dobrze jest posiadać zawsze przy sobie kilka katalogów, aby móc w razie potrzeby dzielić się nimi z klientkami. Z tego względu posiadanie katalogu w wersji papierowej jest bardzo przydatne. Najlepiej jest zamówić ich tyle, aby obdarować nimi jak największą rzeszę klientek, co z pewnością zwróci się nam z nawiązką w momencie, gdy dokonają one zakupów za naszym pośrednictwem.

.

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych