Ile nietrafionych kosmetyków stoi na Twojej półce?

Czy zdarza Ci się czasami stanąć przed lustrem, by uważnie przyjrzeć się  swojej cerze? Pewnie jest coś co chciałabyś zmienić lub poprawić. Może są to rozszerzone pory, pogłębiające się zmarszczki, sucha cera lub przebarwienia. Lista jest długa i pewnie dopisałabyś do niej jeszcze kilka punktów.

pielęgnacja cery

Na co dzień nie masz zbyt dużo czasu, żeby jakoś wyjątkowo zadbać o swoją cerę. Najczęściej wygląda to tak, że rano myjesz twarz wodą. Nakładasz krem, albo sam podkład, robisz makijaż i wpadasz w wir codziennych obowiązków.

Wieczorem wracasz do domu i jesteś już tak zmęczona, że tylko nakładasz preparat do demakijażu na wacik i szybko „zmywasz” twarz. Myjesz skórę wodą, nakładasz krem lub serum i idziesz spać.

Czasami, kiedy jesteś w drogerii, mówisz komuś z obsługi, że potrzebujesz kosmetyk na swoje konkretne potrzeby. Masz do wyboru kilka kremów i kupujesz ten, który jest w promocji. Wieczorem pełna nadziei otwierasz go i nakładasz warstwę. Niestety krem Cię uczulił, albo po prostu nie możesz znieść jego zapachu lub konsystencji. Odkładasz go na półkę, na której jest już kilka nieudanych zakupów.

Na następny dzień nakładasz na twarz jeszcze grubszą warstwę podkładu, żeby zakryć niedoskonałości.

Takie działanie jest jak błądzenie we mgle. Postaraj się przypomnieć sobie ile już wydałaś pieniędzy na nietrafione  kosmetyki, które leżą na półce i nieraz są już przeterminowane. I na te, które rozdałaś znajomym, bo Ci nie odpowiadały? 100, 200, 1000, a może więcej złotych? Twoja cera jest w coraz gorszym stanie, a Ty czujesz się bezradna.

Czy wiesz że badania pokazały, że aż w 80% procentach możemy wpływać na spowolnienie procesu starzenia się naszej skóry? To dużo, prawda? Dbanie o cerę już teraz, będzie miało wpływ na wygląd Twojej cery w kolejnych latach. Nie masz więc czasu do stracenia!

Potrzebujesz indywidualnego podejścia

Powinnaś porozmawiać ze specjalistą w dziedzinie pielęgnacji, któremu będziesz mogła dokładnie opowiedzieć jakie masz oczekiwania i który będzie potrafił idealnie dobrać aktywne formuły kosmetyków dedykowane potrzebom Twojej skóry.

Różne kosmetyki (esencja, serum, krem, tonik, nutrikosmetyki i inne) służą różnym celom. Stosowanie pełnego i idealnie dobranego zestawu pielęgnacyjnego w odpowiedniej kolejności daje Ci gwarancję, że będziesz odpowiednio oczyszczać, nawilżać i odżywiać skórę, co przyniesie dużo lepsze efekty.

Specjalista powinien nie tylko dobrać Ci kompletny zestaw kosmetyków, ale również nauczyć Cię prawidłowej pielęgnacji.

Właśnie rozpoczęliśmy serię spotkań pielęgnacyjnych (on-line), poprzedzonych indywidualną konsultacją. Przygotują one Twoją cerę do lata i sprawią, że kiedy już przyjdzie ten upragniony przez wszystkich czas, to z dumą ściągniesz maskę i  zaprezentujesz swoją zdrową, odmłodzoną i wypielęgnowaną cerę. Będziesz mogła zapomnieć o grubej warstwie podkładu, albo będziesz go stosować tylko w celu delikatnego wykończenia makijażu i podkreślenia koloru cery.

Jak wygląda spotkanie pielęgnacyjne on-line?

Wysyłasz swoje zgłoszenie mailowo na adres: kontakt@oripolska.com.pl lub też telefonicznie pod numerem 500-246-132.

W dogodnym dla Ciebie czasie nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i po dokładnej konsultacji dobierze produkty (kosmetyki / nutrikosmetyki) idealne dla potrzeb Twojej cery, które zadziałają synergicznie. Przygotuje on dla Ciebie zestaw próbek, które będą Ci potrzebne na spotkaniu.

Po otrzymaniu kodów wypełniasz formularz i zamawiasz próbki na swój adres domowy. 

Koszt to:

  • 6,90 zł za zestaw materiałów pomocniczych
  • 5,00 zł za zestaw próbek
  • od 8,90 do 13,90 zł koszty wysyłki

W sumie więc za uczestnictwo w spotkaniu zapłacisz maksymalnie 26 złotych

Otrzymasz propozycje terminów i wybierzesz taki, który odpowiada Ci najbardziej. Spotkania odbywają się zazwyczaj 2 razy w tygodniu w godzinach wieczornych.

Po spotkaniu, kiedy już przetestujesz kosmetyki, będziesz mogła zamówić sobie swój indywidualny zestaw w rozsądnej cenie. Zostanie on dostarczony na wskazany przez Ciebie adres.

Pierwszych efektów będziesz mogła się spodziewać już po 14 dniach stosowania, choć większość kobiet czuje różnicę już po pierwszym użyciu. Zobaczysz jak szybka, prosta, przyjemna i przede wszystkim skuteczna może być pielęgnacja.

Zapewniamy Ci gwarancję satysfakcji, więc jeśli wybrany zestaw po kilku dniach stosowania nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mogła go odesłać, a firma ORIFLAME zwróci Ci wydane pieniądze. Nie ma więc obawy, że kolejne kosmetyki będą leżały na niechlubnej półce tych „nietrafionych”. My zaproponujemy Ci inny zestaw i w ten sposób znajdziesz ten jeden jedyny i idealny.

Z doświadczenia wiemy, że u większości osób ten pierwszy zestaw jest strzałem w 10tkę !

piękna cera


Gotowa na poznanie siebie w nowej, lepszej odsłonie? Im szybciej zaczniesz tym szybciej zobaczysz efekty!

Zapraszamy!

tel. 500-246-132

 

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych