Jak oszczędzać na prezentach

6 sposobów jak zaoszczędzić na prezentach

Kupowanie prezentów… Jak o tym pomyślisz to już masz stres, bo znów nie wiesz co kupić danej osobie, za ile kupić, żeby nie wyjść na sknerę, ale też nie zbankrutować. Jak już kupisz coś drogiego, to czy prezent będzie trafiony, czy wyląduje na portalu sprzedażowym?

No właśnie… Wyobraź sobie, że są osoby, które w ogóle nie muszą się nad tym zastanawiać, bo ktoś myśli za nich. Zobacz teraz jak możesz zyskać wiele praktycznych i luksusowych prezentów za grosze. Możesz sobie je zbierać nawet i cały rok robiąc zwykłe zakupy w drogerii, a później tylko zdecydować komu co dasz. W tej sytuacji zawsze wychodzisz na osobę z gestem.

 

Program powitalny ORIFLAME Ktalog 16 / 2020
Program Witamy w ORIFLAME

Sposób 1: Program „Witamy” dla nowych klientek VIP

Pewnie kupujesz regularnie  kosmetyki, suplementy i akcesoria. Polecamy Ci założyć sobie kartę klubową ORIFLAME, dzięki czemu uzyskasz status klientki VIP.

Co z tego będziesz mieć? Oczywiście prezenty na start. Do pierwszych 4 zakupów on-line otrzymasz 3 prezenty wartości kilkuset złotych. Do tej pory były to: sprzęty AGD, aparat INSTAX, torebki itp. Zobacz aktualną ofertę tutaj.

 

Sposób 2: Bonus dla urody dla klientek VIP

bonus dla urody
garnki AMBITION za 320 punktów

Jeśli zdecydujesz się na większe zakupy lub też zachęcisz innych, żeby zamówili sobie coś razem z Tobą, to będziesz mogła w kolejnym zamówieniu odebrać dla siebie nagrodę. Za każdy produkt otrzymujesz punkty. Jeśli w czasie trwania katalogu uzbierasz 110, 220 lub 320 punktów możesz odebrać sobie nagrody. To tej pory były to: zestawy kosmetyków, zestawy garnków AMBITION, zestawy noży, sprzęt AGD itd. Wartość nagród sięga do 200 zł.

 

NovAge promka
NovAge prezent do zestawu

Sposób 3: Prezent do określonych zestawów

ORIFLAME ma w swojej ofercie luksusowe zestawy kosmetyków NovAge. Często kupując taki zestaw otrzymujesz wartościowy prezent. Do tej pory były to urządzenia do domowego SPA: peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja diamentowa, szczoteczka soniczna, torebki OCHNIK itp. Wartość nagród sięga do 200 zł.

 

kurtka w prezencie

Sposób 4: Super oferty przy zakupie kilku sztuk danego kosmetyku.

Po założeniu konta VIP otrzymasz magazyn Business&Beauty. W nim znajdziesz wszystkie aktualne super oferty. Do tej pory nagrodami były: bransoletki APART, zestawy luksusowej bielizny, kurtki, urządzenia kosmetyczne, a nawet sukienki szyte wg indywidualnego projektu w modnym warszawskim atelier.

 

program zapraszaj 16/2020

Sposób 5: Prezenty z programu „Zapraszaj”

Sama widzisz, opcji zgarniania prezentów jest sporo, więc wiedząc o tym masz 2 możliwości:

 

  1. Ciii – możesz po cichutku zgarniać prezenty dla siebie nie mówiąc o tym nikomu, bo często zdarza się, że są tylko do wyczerpania zapasów (ale i na to mamy swoje sposoby 😉
  2. Powiedz komuś o tych możliwościach, ale miej coś z tego! Często pojawia się Program Zapraszaj do ORIFLAME. Jeśli jedna lub kilka osób założy sobie kartę klubową ORIFLAME z Twojego polecenia, to Ty będziesz mogła odebrać sobie za to nagrody. Nagrody są mega fajne i wartościowe i tu w zasadzie nie musisz inwestować nic, żeby je dostać.
zniżka na zakupy

Sposób 6: Rabat za polecanie

Jeśli już zaczniesz polecać sklep internetowy ORIFLAME i osoby, które zaprosisz zaczną robić regularne zakupy, to zaczniesz dostawać rabaty na swoje konto (jak w programie CASH BACK). Na początku będzie to kilkadziesiąt złotych, ale później rabaty mogą znacznie przekraczać wartość Twoich zamówień. I co wtedy? ORIFLAME wypłaci Ci różnicę na konto. Więc w sumie to na prezentach i swoich zakupach możesz jeszcze zarobić!

 

Możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo, ponieważ konto VIP ORIFLAME działa na tej samej zasadzie co wszystkie sklepy internetowe. Ty sama decydujesz ile i kiedy kupujesz. Jeśli zrozumiesz zasady działania tych wszystkich programów to gwarantuję Ci, że zostaniesz prawdziwym „łowcą prezentów” i  jedyne czego będziesz żałowała to to, że tak późno się o tym dowiedziałaś.

Rejestracja konta VIP jest bezpłatna. Wypełnij formularz tutaj i poznaj nowe możliwości.

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych