program samochodowy

Toyota Aygo, Volvo, BMW dla menagerów!

Program Samochodowy Oriflame powstał po to, aby wyróżnić konsekwentną pracę i zaangażowanie Starszych Menadżerów i Dyrektorów Klubu Oriflame, a także dostarczyć im cenne narzędzie motywujące i zachęcające do dalszego rozwoju w drodze po nowe tytuły. Z dumą zasiądziesz za kierownicą doskonałego samochodu, a Twoja satysfakcja będzie tym większa, im większy był Twój wysiłek i bardziej ambitne cele, które sobie postawiłeś.

Jak to działa?

Wszyscy zaczynamy tak samo, zapisując się do Oriflame jako klubowicze kupujący kosmetyki i suplementy Oriflame.

Z czasem gdy przetestujemy produkty, możemy polecać innym członkostwo w klubie Oriflame i tworzyć własny zespół klubowiczów. Firma nagrodzi nas dodatkowymi bonusami pieniężnymi i z czasem uzyskamy poziom menadżera, a później starszego menadżera Oriflame. Wówczas możemy sięgnąć po pierwszy samochód z salonu – Toyotę Aygo. Rozwijając się w Oriflame przez 2 lata będziemy jeździć nowym samochodem a firma Oriflame będzie nam to opłacać.

Jeśli chcesz więcej osiągaj kolejne poziomy!

Jako dyrektor złoty w Oriflame możesz wybrać samochód Volvo i przez kolejne 3 lata twojego rozwoju Oriflame będzie płacić za leasing, a ty je używasz- po tym okresie samochód będzie twój na własność.

A co dalej? Awansuj i wybieraj kolejne modele Volvo i BMW.

Zszokowany, że Oriflame ma taki program dla swoich klubowiczów? I to nie wszystko, klubowicze korzystają z bonusów pieniężnych, prezentów AGD, wycieczek zagranicznych, balów i wielu innych programów wpierających i motywujących do dalszego rozwoju. Skorzystać może każdy. Nie ma na co czekać!

Dołącz do Oriflame już dziś i zacznij swoją przygodę. Rejestracja nic nie kosztuje, a można zyskać tak wiele. 

źródło: pl.oriflame.com2021

 

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych