Konsultantka-Oriflame-katalog-9-2020-loteria-1

Sklep ORIFLAME Letnia Loteria ORIFLAME Rejestracja

Wielka Letnia Loteria w Oriflame!

Z Oriflame nigdy się nie nudzisz.  Także to lato pełne będzie fantastycznych niespodzianek.

Już od tego katalogu nr 9 rusza Wielka Loteria Oriflame, a w niej do wygrania aż 3  dynamiczne i komfortowe samochody Toyota Aygo w wersji X – play z 2020 roku, 3 elektryczne, stylowe i przyjazne środowisku skutery VASSLA 2 Navy Blue, 3 telefony Iphone 11, 64 GB w trzech kolorach i 4 miejskie rowery Romet Pop Art.

Z Loterii zawsze skorzystasz, ponieważ przewidziano również nagrody gwarantowane – losowo wybrane produkty Oriflame, dołączane będą do zamówień tych osób, którym nie poszczęści się w losowaniu.

Jak wziąć udział w Wielkiej Letniej Loterii Oriflame?

Jeżeli nie jesteś jeszcze Klubowiczką Oriflame, dołącz teraz do nas jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame, wypełniając, bez zobowiązań, formularz rejestracyjny.

Bądź aktywna w trakcie letnich katalogów, składając zamówienie w Oriflame na potrzeby własne, rodziny i przyjaciół.

Pamiętaj, że im więcej katalogów jesteś aktywna, tym więcej losów zdobywasz i zwiększasz swoją szansę na wygranie nagrody głównej – samochodu Toyota Aygo. Możesz zdobyć 1 los, 10, 80, a możesz mieć ich aż 200.

Nie zapomnij zarejestrować się w Wielkiej Letniej Loterii, akceptując jej regulamin.

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych