Program powitalny – katalog ORIFLAME 5 / 2021

Świetnie, że założyłaś sobie konto w sklepie internetowym ORIFLAME! Teraz możesz korzystać z wyjątkowej zniżki 20% na wszystkie produkty z katalogu oraz z ofert pozakatalogowych (dostępnych tylko on-line, w magazynie Business & Beauty oraz gazetce wyprzedażowej).

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś jeszcze! Wyjątkowy program „Witamy”, z którego mogą skorzystać tylko osoby robiące swoje pierwsze zakupy on-line w sklepie internetowym ORIFLAME w katalogu 5 / 2021 (w dniach 23.03.2021 – 14.04.2021).

Z programu można skorzystać tylko 1 raz, dlatego nie przegap tej wyjątkowej okazji. Całkowita wartość wszystkich nagród kosmetycznych to około 300 zł !

Masz do wyboru aż 2 zestawy: damski lub męski.

program witamy oriflame
program witamy oriflame

OK, to co musiałabym zrobić, aby je otrzymać?

Krok 1 programu Witamy w ORIFLAME

Zrób przegląd swojej łazienki i sprawdź, które z kosmetyków Ci się kończą. Dołóż je do swojego koszyka robiąc swoje pierwsze zakupy w ORIFLAME w trakcie trwania katalogu 5 / 2021 , tak by uzyskać 50 punktów (około 150 zł), a wyjątkowy prezent zostanie dołączony do Twoich kolejnych zakupów. Możesz wybrać jedną z poniższych opcji:

  1. Dla Niej: BESTSELERY ORIFLAME czyli krem uniwersalny Tender Care i tusz do rzęs The ONE Wonderlash 5w1
  2. Dla Niego: żel do mycia i spray do ciała North for Men

Średnia wartość zestawu kosmetyków ORIFLAME to około 60 zł, a Ty będziesz mogła go odebrać za 4,90 zł ! Ale to jeszcze nie wszystko. Możesz odbierać kolejne prezenty. Zobacz niżej nagrody z kroku 2go.

 

Krok 2 programu Witamy w ORIFLAME

Jeśli zrobisz drugie zakupy wartości około 150 zł (musi być 50 punktów oznaczonych jako PP) w katalogu ORIFLAME 6 / 2021, to przy kolejnym zamówieniu będziesz mogła odebrać jeden z zestawów:

  1. Dla Niej: zestaw Milk&Honey Gold (krem do rąk, szampon, żel pod prysznic, balsam do ciała)
  2. Dla Niego: zestaw North for Men (krem do stóp, żel po goleniu, pianka do golenia, dezodorant w kulce)

Średnia wartość zestawu kosmetyków ORIFLAME to około 100 zł, a Ty będziesz mogła go odebrać za 4,90 zł !

 

Krok 3 programu Witamy w ORIFLAME

Jeśli zrobisz kolejne trzecie zakupy wartości około 150 zł (musi być 50 punktów oznaczonych jako PP) w katalogu 7/2021 ORIFLAME, to przy kolejnych zakupach będziesz mogła odebrać jeną z nagród:

  1. Dla Niej: zestaw Eclat Femme Wekend (woda toaletowa i perfumowany balsam do ciała)
  2. Dla Niego: zestaw Eclat Homme Sport (woda toaletowa, dezodorant w kulce)

Średnia wartość zestawu kosmetyków ORIFLAME to 150 zł, a Ty będziesz mogła go odebrać za 4,90 zł !

 

Podsumowując wydając na zakupy w ORIFLAME około 450 zł odbierasz prezenty wartości blisko 300 zł!

Opłaca się prawda? Jeśli chcesz skorzystać z tego programu zapraszamy Cię do wypełnienia formularza w zakładce klientka VIP. Tam też dowiesz się co i dlaczego warto kupić w ORIFLAME.

Jeśli jesteś już zarejestrowana w ORIFLAME, to skontaktuj się ze swoim opiekunem klienta, który pomoże Ci przy Twoim pierwszym zamówieniu lub napisz do nas!

Czuj się z nami bezpiecznie i komfortowo, ponieważ to Ty zawsze decydujesz o tym, w jakim stopniu będziesz wykorzystywać dostępne Ci przywileje!

Aktualny KATALOG ORIFLAME

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych