Program powitalny ORIFLAME Ktalog 4 / 2021

Program powitalny – katalog ORIFLAME 4 / 2021

Świetnie, że założyłaś sobie konto w sklepie internetowym ORIFLAME! Teraz możesz korzystać z wyjątkowej zniżki 20% na wszystkie produkty z katalogu oraz z ofert pozakatalogowych (dostępnych tylko on-line, w magazynie Business & Beauty oraz gazetce wyprzedażowej).

Przygotowaliśmy dla Ciebie coś jeszcze! Wyjątkowy program „Witamy”, z którego mogą skorzystać tylko osoby robiące swoje pierwsze zakupy on-line w sklepie internetowym ORIFLAME w katalogu 4 / 2021 (w dniach 02.03.2021 – 22.03.2021).

Jeśli masz dużo kosmetyków i chciałabyś je uporządkować w jednym miejscu lub chciałabyś podarować komuś piękny, stylowy prezent,  to do zdobycia  organizer kosmetyczny Oriflame. Ma on wyjątkowy, stylowy design, duże lusterko z oświetleniem LED oraz wygodny uchwyt, a jego wartość to 249 zł. Dodatkowo otrzymasz od nas wyjątkowe Perfumy Eclat Mon Parfum wartości 159 zł oraz zestaw wegańskich kosmetyków Beautanicals wartości 78 zł. Łączna wartość prezentów to ponad 480 zł!

OK, to co musiałabym zrobić, aby je otrzymać?

Krok 1 programu Witamy w ORIFLAME

Jeśli zrobisz pierwsze zakupy wartości około 150 zł (musi być 50 punktów oznaczonych jako PP) w katalogu ORIFLAME 4 / 2021, to w następnym katalogu będziesz mogła odebrać wyjątkowy zestaw kosmetyków Beautanicals o przemyślanych i czystych formułach, bogatych w składniki odżywcze. W skład zestawu wchodzą: mydło w kostce, kremik do dłoni oraz mydło w płynie Beautanicals. Zakochasz się w tak perfekcyjnie opracowanej pielęgnacji.

Wartość zestawu Beautanicals to 78 zł, a Ty będziesz mogła go odebrać za 4,90 zł ! Ale to jeszcze nie wszystko. Możesz odbierać kolejne prezenty. Zobacz niżej nagrody z kroku 2go.

program witamy
program witamy Oriflame

Krok 2 programu Witamy w ORIFLAME

Jeśli zrobisz drugie zakupy wartości około 150 zł (musi być 50 punktów oznaczonych jako PP) w katalogu ORIFLAME 5 / 2021, to przy kolejnym zamówieniu będziesz mogła odebrać Perfumy Eclat Mon Parfum ORIFLAME, które otrzymały tytuł Laureata Glamour Glammies 2019. Przepiękny zapach rozchwytywany przez klientki ORIFLAME.

Wartość perfum Eclat Mon Parfum ORIFLAME to 159,90 zł, a Ty będziesz mogła je odebrać za 9,90 zł !

program witamy
program witamy Oriflame

Krok 3 programu Witamy w ORIFLAME

Jeśli zrobisz kolejne trzecie zakupy wartości około 150 zł (musi być 50 punktów oznaczonych jako PP) w katalogu 6/2021 ORIFLAME, to przy kolejnych zakupach będziesz mogła odebrać wyjątkowy organizer kosmetyczny ORIFLAME, dzięki któremu zaprezentujesz swoje ulubione kosmetyki ORIFLAME w nowoczesnym stylu.

Wartość organizera ORIFLAME to 249 zł, a Ty będziesz mogła go odebrać za 14,90 zł !

program witamy oriflame
program witamy oriflame

Podsumowując wydając na zakupy w ORIFLAME około 450 zł odbierasz prezenty wartości blisko 500 zł!

Opłaca się prawda? Jeśli chcesz skorzystać z tego programu zapraszamy Cię do wypełnienia formularza w zakładce klientka VIP. Tam też dowiesz się co i dlaczego warto kupić w ORIFLAME.

Jeśli jesteś już zarejestrowana w ORIFLAME, to skontaktuj się ze swoim opiekunem klienta, który pomoże Ci przy Twoim pierwszym zamówieniu lub napisz do nas!

Czuj się z nami bezpiecznie i komfortowo, ponieważ to Ty zawsze decydujesz o tym, w jakim stopniu będziesz wykorzystywać dostępne Ci przywileje!

 

Aktualny KATALOG ORIFLAME

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych