Eclat Mon Parfum

Otuleni zapachem… Eclat Mon Parfum

Muszę powiedzieć, że naprawdę lubię perfumy, dobre perfumy. Pamiętam jak jeszcze jako studentka, zawsze po zajęciach zachodziłam do perfumerii… i to było takie ekscytujące: pachnieć zapachem wartym kilkaset złotych. Dobrze wiedziałam, że nigdy takiego zapachu nie kupię, ale chociaż przez chwilę mogłam poczuć się naprawdę wyjątkowo.
Dzisiaj już mam inne spojrzenie na tą sprawę. Nadal lubię dobre perfumy, ale przekonałam się, że wcale nie trzeba mieć fortuny, aby dobrze pachnieć. Śmiało mogę powiedzieć, że zakochałam się w zapachach firmy ORIFLAME. Zapach dla mnie to jak drugie ubranie odzwierciedla moje samopoczucie, emocje. Inny zapach towarzyszy mi latem, gdy udaję się na spacer w promieniach słońca. Innym zapachem otulam się w zimowy, nostalgiczny wieczór. Czy też tak macie?
Czy słyszeliście o tym, że zapachy w firmie ORIFLAME tworzą najwięksi mistrzowie perfumiarstwa? Pozwólcie, że w kolejnych artykułach troszeczkę wam je przybliżę.

Zacznę od zapachu, który zdecydowanie podbił moje serce: Eclat Mon Parfum. Już sam flakon przykuwa uwagę: elegancki, kobiecy, wiele obiecujący… I rzeczywiście, nie znam osoby, której by nie oczarowały te perfumy. Autorka tego zapachu, niewątpliwa mistrzyni perfumiarstwa Emilie Coppermann, sama nazywa go „Paryżem we flakonie”. Ten zapach niewątpliwie odzwierciedla paryską elegancję, czyli wyjątkowy smak, gust i sztukę życia. Gdy otwieram flakon Eclat Mon Parfum, w moim umyśle jawi się obraz wytwornej, eleganckiej kobiety z tym niepowtarzalnym, paryskim akcentem. W perfumie tym wykorzystano dwa z najcenniejszych i najdroższych składników: akord DeLaire i biały irys.

Komponowanie zapachu z użyciem akordu DeLaire to ogromny przywilej. Dom perfumeryjny DeLaire jest kolebką nowoczesnego perfumiarstwa; od ponad 140 lat tworzy wyjątkowe, nowe kompozycje i „akordy”, które swego czasu były zarezerwowane tylko dla takich marek jak Chanel czy Guerlain. Podobnie biały irys to jeden z najdroższych składników, tak zwany „złoty kwiat perfumiarstwa”. Nie bez powodu więc zapach Eclat Mon Parfum został nagrodzony nagrodą urodowego plebiscytu Glamour Glammies 2019.

Nie musisz zaglądać do perfumerii, aby cieszyć się wyjątkowym zapachem. Już dziś możesz cieszyć się luksusowymi perfumami. Dołącz do klubu ORIFLAME i daj się ponieść wyjątkowemu zapachowi Eclat Mon Parfum za jedyne 71,99. Tylko do poniedziałku możesz skorzystać z takiej wyjątkowej promocji.
Już niebawem opowiem o kolejnych wyjątkowych zapachach firmy ORIFLAME, a tymczasem, poczuj paryski klimat, otulając się eleganckim zapachem Eclat Mon Parfum.

~Estera

Obejrzyj aktualną ofertę w katalogu- tutaj.

Produkty możesz kupić online, bezpośrednio w sklepie Oriflame bez rejestracji-tutaj.

Możesz także skorzystać z dodatkowej zniżki, jako klient Vip Oriflame bez zobowiązań- tutaj.

Poznaj inne zapachy ORIFLAME:

Sekretny zapach Oriflame Possess

Wszystko albo nic! Nowy zapach Oriflame

Perfumy Oriflame Giordani Gold Essenza

Męski Glacier Oriflame, lodowy deszcz

Poznaj produkty do pielęgnacji ORIFLAME:

Powiedz STOP przebarwieniom!

Diament – przyjaciel kobiety ORIFLAME

Płyn micelarny Diamond

NovAge Nutri 6 – kapsułki odmładzające

NovAge Skinenergise Ideal Perfection

Ulubione produkty do makijażu:

Nawilżająca baza pod makijaż Giordani Gold

Hit -cienie do powiek w sztyfcie

Podkład odmładzający na bazie serum Giordani Gold ORIFLAME

Balsam do ust LIP SPA Oriflame

Eclat Mon Parfum
perfumy Oriflame Eclat

Witaj na naszej stronie ORIFLAME

zalozkonto
Z nami zrealizujesz osobiste cele i marzenia. Pomożemy Ci oszczędzać na zakupach lub stać się finansowo niezależnym.

Dołącz do ORIFLAME - wyślij zgłoszenie

Wypełnij formularz . Do kilku godzin otrzymasz wiadomość powitalną z Twoim indywidualnym numerem klienta ORIFLAME. Poczekaj na przesyłkę z katalogiem ORIFLAME i pakietem materiałów powitalnych